#18 افزودن اطلاعات دستگاه لیزر برای پست ها و صفحه ها در پلاگین Yoast SEO

خوب هم اکنون که پیکربندی سئوی وبسایت رو انجام دادیم , می تونیم به سراغ یک قابلیت و امکان اثرگذار در افزونه Yoast SEO بریم , این قابلیتیه که برای اصلاح دستگاه لیزر برای هر پست یا این که ورقه قضیه سود قرار می گیره .

قبلی از این که به سراغ اون بریم , دستگاه لیزر می خوام خطایی که پیدایش کرده رو نشون بدم . این افزونه نشون میده که وبسایت ما برای موتورهای جستجو قابل مشاهده نیست . این قضیه به‌این یاد فیس داده که در ویزارد دستگاه برش لیزر Staging site رو تعیین کردم . اجازه بدید شیوه برطرف کردن این نادرست رو به شما نشون بدم . زیرا می‌خوایم وب سایت دستگاه لیزر ما در موتور کاوش ایندکس بشه . من اینجا کلیک می‌کنم در جهت ذیل اسکرول می کنم و بر روی Discourage search engines from indexing the site کلیک میکنم . مطمئن شید که این مورد تیک نخورده , هم اکنون تغییرات دستگاه لیزر رو ذخیره فرمائید اگه مجدد به سراغ پلاگین برید متوجه خواهید شد که نادرست برطرف شده .

درحال حاضر به سراغ تصحیح پست خود می‌ریم ; به قسمت متن ها می‌ریم . من پستی با تیتر ابزارهای ما یحتاج برای تزیین کیک دستگاه لیزر رو گزینش میکنم , فعلا محتوا و عنوانی برای این پست داریم , پس همه چیز فراهم است . اگه در سوی پایین اسکرول فرمایید , می تونید جعبه متای این پلاگین رو مشاهده کنید . این جعبه پیش نمایش اسنیپت رو داره و هم مکانی دستگاه لیزر برای وارد کردن کلمه دارای اهمیت کانونی و توضیحات متا نیز می باشد .

اجازه بدید با این پیش سناریو فعالیت خودمون رو آغاز کنیم . عنوان و توضیحات متا مواردی می‌باشند که در صفحه نتایج جستجو استفاده کننده رو برای کلیک بر روی پست تشویق می کنن . بنابراین چنین مواردی باید قانع کننده باشن . ابزارهای حتمی برای تزیین کیک خوبه , ولی تفکر می‌کنم می تونم اون رو کمی قانع کننده خیس بنویسم . بنابراین اذن بدید به جلو بریم و به CoSchedule سری بزنیم این یک ابزار خوب برای تجزیه و بررسی راز تیترهاست .


هم اکنون در اون عنوان دارای اهمیت خودمون رو تایپ میکنیم تا ببینیم نرم افزار چه نمره ای به ما می آبادی , اکنون این رو وارد می‌کنیم , جلو می ریم و این رو دستگاه لیزر مالامال می کنیم . درحال حاضر اپلیکیشن می تونه سرتیتر ما رو تجزیه و ارزیابی کنه به نظر می رسه این عنوان نمره 47 رو گرفته ; مضاعف عالی نمی باشد . می تونیم درسمت زیر اسکرول کنیم و ببینیم چه‌گونه سرتیتر رو تجزیه و محاسبه کردن .

اذن بدید این رو کمی قانع کننده تر بنویسیم . به جای ابزارهای موردنیاز برای تزیین کیک اجازه بدید چیزی نظیر ابزارهایی دستگاه لیزر که اینجانب هر روز برای تزیین کیک های قشنگ از آن بهره می کنم را آزمون کنیم . این نوشته نمره بهتری می گیره هنوز عالی نشده ولی از 47 بهتره . باز هم می تونید شیوه محاسبه متن رو مشاهده کنید اگه خواستید می تونید جلو برید و کلیه پست هایی که درخصوص روش دستگاه لیزر نظارت می باشد رو مطالعه فرمائید .

در کتابخانه زمان های تالیف سرتیتر هم وجود داره , در حال حاضر این نوشته بهتره پس اون رو نگه می دارم آن گاه به اینجا می رم از اونجایی که متن قانع کننده تر میباشد . می تونم به فعالیت خودم ادامه بدم و متن رو اینجا وارد کنم , همینطور می تونم از جداکننده در اسم سایت استعمال کنم . من تیتر رو می چسبانم و از این مکان ها برای پر کردن اون فایده میکنم . درحال حاضر ظواهر بهتری داره توصیه می کنم از حروف وسیع نیز سود فرمایید .